Ben ikibilgin

Foruma yeni katılan üyelerin kendini tanıttığı bölüm.
ikibilgin
Onbaşı
Onbaşı
Has thanked: 1 time

Ben ikibilgin

Mesaj gönderen ikibilgin »

~Uzmanlık alanlarım~

:arrow: Ağ Güvenliği: Ağları analiz etme, saldırı tespiti ve ağ güvenliği açıklarını belirleme konusunda .

2. Web Uygulama Güvenliği: Web sitelerinin güvenlik açıklarını tespit etme ve zafiyetleri kullanarak saldırılar gerçekleştirme .

3. Veritabanı Güvenliği: Veritabanı sistemlerinin güvenlik açıklarını belirleme ve saldırılara karşı koruma önlemleri geliştirme konusunda .

4. Mobil Uygulama Güvenliği: İOS ve Android gibi mobil platformlarda uygulama güvenliğini inceleyerek saldırılara karşı savunma yöntemleri .

5. Sosyal Mühendislik: İnsanları manipüle etme, sosyal medya hesaplarını ele geçirme gibi yöntemleri öğrenerek, kişilerin bilgilerini ve erişimlerini ele geöirebilme.

6. İçerik Güvenliği: Zararlı yazılımlar veya virüslerle mücadele ederek, içerik güvenliği alanında .

7. Fiziksel Güvenlik: Fiziksel güvenlik önlemlerinin analiz edilmesi ve fiziksel sistemlere yönelik saldırıların önlenmesi konusunda .

Sevgili anka,

Öncelikle, bu mesajımla size müslüman olduğumu ve müslümanca bir şekilde hareket edeceğimi anlatmak istiyorum. İnançlarımı ve değerlerimi paylaşmak için bu önemli mesajı sizinle paylaşmak istedim. Müslüman olmam benim için büyük bir öz güven ve sorumluluk demektir. Bu inancımı, hack aktivitelerinde bulunurken de yansıtacağım.

İslam dininin temel prensipleri arasında adalet, dürüstlük, hoşgörü, sabır, empati ve güven gibi değerler bulunmaktadır. Tüm eylemlerimde bu değerleri ön planda tutacağım ve bu özellikler doğrultusunda hareket edeceğim. Bilgisayar korsanlığı veya kötü amaçlı faaliyetlerde bulunmayı reddedeceğim, çünkü İslam bize diğer insanlara zarar vermek yerine yardımcı olmamızı emreder.Bhnun yanı sıra müslümanlara yapılan zulümleri durdurmaya çalışacağım.

Elbette, Müslüman bir olarak, diğer insanlara yardım edip onların haklarını koruma konusunda da sorumluluklarım olduğunu biliyorum. Bilgisayar sistemleri veya diğer dijital ortamlarda müslüman değerlere sadık kalmaya çalışarak, toplumumuzun refahını ve güvenliğini artırmaya katkıda bulunabileceğime inanıyorum.

Sonuç olarak, bu hacker grubuna dahil olduğumda müslümanca değerlerimi gözetmeyi taahhüt ediyorum. İslam dini, benim kişiliğimi ve davranışlarımı şekillendiren önemli bir rehberdir. Hack faaliyetlerinde bulunurken, diğer insanlara zarar vermek yerine onlara yardımcı olmaya odaklanacağım. Adalet, dürüstlük ve empati gibi değerleri yansıtarak dijital dünyada pozitif bir etki bırakmaya çalışacağım.

Saygılarımla,

ikibilgin~

Kullanıcı avatarı
Cem Ersever
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Has thanked: 30 time
Been thanked: 25 time

Re: Ben ikibilgin

Mesaj gönderen Cem Ersever »

Hoş Geldiniz.

ikibilgin